btgrupa.lv - Preces izglītības iestādēm
Latviešu
Русский
English
0 prece(s) jūsu Grozā

EPSON EB-420
[V11H447040]

910.23€

Maza attāluma XGA projektors

Augstas kvalitātes attēls
EB-420 darbību nodrošina 3LCD tehnoloģija, gūstot precīzu krāsu atveidi, kas ir svarīgi izglītības procesā, kad nepieciešams demonstrēt reālistiskus karogus, kartes un diagrammas. 2500 lūmenu baltās un krāsu gaismas izvade nodrošina skaidru attēlu pat dienas gaismā, savukārt 3000:1 kontrasta attiecība gādā par attēla detaļu asumu.

Interaktīvas apmācības
Pievienojiet papildus pieejamo Epson ELP-IU03 interaktīvo moduli, lai aizrautu klasi ar interaktīvām prezentācijām. Modulis darbojas ar projektoru, padarot jebkuru virsmu par interaktīvu – ekrāns nav nepieciešams. Ar pievienoto digitālo pildspalvu ir iespējams izveidot un saglabāt piezīmes vai papildinājumus. Papildus ir pieejams arī īpaši pielāgotais kronšteins projektora uzstādīšanai pie sienas.

Ērta vadība
EB-420 ir saderīgs ar Epson ELPCB01 vadības un savienojumu kārbu, kas ļauj ērti kontrolēt Epson projektoru no klases priekšpuses. Tā ļauj arī uzturēt vadus kārtībā.

Saistošas prezentācijas
Prezentācijas var padarīt saistošākas, pieslēdzot Epson ELP-DC06 USB dokumentu kameru, kas ļauj demonstrēt 3D objektus tuvinātā skatījumā, vai izmantojot HDMI ievadi, kas attēlo augstas izšķirtspējas saturu. Iebūvētais 16 W skaļrunis un mikrofona ievade nodrošinās apstākļus, lai studentiem vairs nebūtu jāsasprindzina dzirde.

Ērti lietojams
Projektors EB-420 ir īpaši viegli uzstādāms un lietojams, un tas ir aprīkots ar trīsfunkciju USB displeju, tāpēc vizuālajai, audio un peles vadībai var izmantot tikai vienu kabeli. Attēlu var noregulēt dažās sekundēs, izmantojot vertikālās un horizontālās trapeces korekciju, kas maza attāluma projektoru kategorijā ir pieejams tikai Epson izstrādājumos. Turklāt projektoru var ērti ieslēgt un izslēgt ar sienas slēdzi, izmantojot tiešo ieslēgšanas/izslēgšanas funkciju.

Ekonomisks
Pateicoties EB-420 zemajām kopējās uzturēšanas izmaksām, skolas var ietaupīt līdzekļus. Epson E-TORL lampa nodrošina vairāk gaismas, vienlaikus patērējot mazāk enerģijas. Turklāt tā kalpos 6000 stundas ekonomiskajā režīmā - tik ilgs lampas darbības laiks ir tikai Epson izstrādājumiem. Filtra darbības ilgums ir 5000 stundas, nodrošinot gadiem ilgu ekspluatāciju bez problēmām. Lai vēl vairāk samazinātu izmaksas un apkopes laiku, projektorus var pieslēgt tīklam, lai iespējotu tālvadību un pārraudzītu lampas darbības ilgumu, temperatūru un citas funkcijas.

Spilgta izvade
2500 lūmenu baltās/krāsu gaismas izvade
Zemas kop.uztur.izmaksas
Ilgstošas darbības lampa un filtrs
3LCD tehnoloģija
Augstas kvalitātes attēls
Ērta uzstādīšana
Horizontālā un vertikālā trapeces korekcija
Daudzpusīgs
Papildus pieejams interaktīvais modulisTehniskā specifikācija

Projection System 3LCD Technology
LCD Panel 0,55 inch with MLA (D8)
Krāsu spilgtums2.500 Lumen - 2.000 Lumen (ekonomiskajā režīmā)
Baltā spilgtums2.500 Lumen - 2.000 Lumen (ekonomiskajā režīmā)
Izšķirtspēja XGA, 1024 x 768, 4:3
Kontrasta attiecība 3.000 : 1
Lampa ETORL, 200 W, 5.000 h Darba mūžs, 6.000 h Darba mūžs (ekonomiskajā režīmā)
Trapeces korekcija Manual vertical: ± 15 °, Manual horizontal ± 15 °
Optika
Projekcijas attiecība 0,55:1
Tālummaiņa Digital, Factor: 1,35
Projekcijas izmērs 37 inches - 108 inches
Fokuss Manuāli
Connectivity
USB displeja funkcija 3 in 1: attēls/pele/skaņa
Saskarnes USB 2.0 Type B, Cinch audio in, Stereo mini jack audio in (2x), Stereo mini jack audio out, S-Video in,Component in (2x), Composite in, HDMI in, VGA out, VGA in (2x), WLAN (opcionāli), Ethernet interface (100 Base-TX / 10 Base-T), RS-232, USB 2.0 Type A
Advanced Features
Drošība Paroles drošība, Paneļa bloķētājs, Security bar, Kensington aizsardzība
Funkcijas Tīkla administrācija, Tīkla attēla pārraide (Network Image Transmission), Sasaldēt attēlu, Klusuma režīma ieslēgšanas taustiņš, Uzreiz ieslēgt/izslēgt, Quick Corner, Savietojams ar dokumentu kameru, JPEG pārlūks
Krāsu režīmi Balta sienas tāfele, Teātris, sRGB, Sports, Prezentācija, Foto, Dinamiski, Tāfele
Vispārīgi
Energopatēriņš 283 Watt, 237 Watt (ekonomiskajā režīmā), 0,39 Watt (nodroses (Standby) režīmā)
Izmēri 345 mm x 277 mm x 105 mm (Platums x Dziļums x Augstums)
Svars 3,8 kg
Trokšņu līmenisNormal: 35 dB (A) - Economy: 28 dB (A)
Iekļautā programmatūraEasyMP Network Projection, EasyMP Monitor
Skaļrunis 16 Watt
Piegādes komplektācijaProgrammatūra (CD), Uzstādīšanas pamācība, Tālvadības pults, iesk. baterijas, Galvenā ierīce, Datora vads, Lietošanas pamācība (CD), Elektrības vads
Garantija 24 Mēneši "Carry-in" serviss, Lampa: 12 Mēneši vai 1.000 Stundas

Lai iegūtu vairāk informācijas apmeklējiet ražotāja mājas lapu.
 
 Atsauksmes